20V 12A 240W A20-240P1A Laptop Adapter Charger For Asus ROG Strix Scar 15 G533QS G17 G713 G713QR
20V 12A 240W A20-240P1A Laptop Adapter Charger For Asus ROG Strix Scar 15 G533QS G17 G713 G713QRAdd to My Wishlist
  • SKU :
  • Weight : 1.75 KG
  • Availability : In Stock.
  • Category : Laptop Adapter
  • Please select the quantity before you add items to shopping cart
  • Quantity :
Description
Product Reviews
Specification:
Condition: New
Name: 20V 12A 240W A20-240P1A Laptop Adapter Charger For Asus ROG Strix Scar 15 G533QS G17 G713 G713QR