AC Adapter Charger PA-1450-26 A13-045N2A 3.0 * 1.1 For Acer 45W 19V 2.37A
AC Adapter Charger PA-1450-26 A13-045N2A 3.0 * 1.1 For Acer 45W 19V 2.37AAdd to My Wishlist
  • SKU :
  • Weight : 1.6 KG
  • Availability : In Stock.
  • Category : Laptop Adapter
  • Please select the quantity before you add items to shopping cart
  • Quantity :
Description
Product Reviews
Specification:
Condition: New
Name:
Package: Standard Packaging
Fit Model:
For Acer 45W 19V 2.37A