B116XAK01.1 01.2 11.6 HD 1366x768 LCD Display Touch Screen Panel with 40 Pin Connector for HP Chromebook 11 11A G6 EE G8 EE Touch 11 G7 EE 11MK
B116XAK01.1 01.2 11.6 HD 1366x768 LCD Display Touch Screen Panel with 40 Pin Connector for HP Chromebook 11 11A G6 EE G8 EE Touch 11 G7 EE 11MKAdd to My Wishlist
  • SKU :
  • Weight : 1 KG
  • Availability : In Stock.
  • Category : Laptop LCD Screen
  • Please select the quantity before you add items to shopping cart
  • Quantity :
Description
Product Reviews
Specification:
Condition: New
Name: B116XAK01.1 01.2 11.6" HD 1366x768 LCD Display Touch Screen Panel with 40 Pin Connector for HP Chromebook 11 11A G6 EE G8 EE Touch 11 G7 EE 11MK
Package: Standard Packaging
Fit Model:
for HP Chromebook 11 11A G6 EE G8 EE Touch 11 G7 EE 11MK