17.3 inch B173QTN01.4 exact part number only 2560x1440 120Hz 40 Pin Screen
17.3 inch B173QTN01.4 exact part number only 2560x1440 120Hz 40 Pin ScreenAdd to My Wishlist
  • SKU :
  • Weight : 1.9 KG
  • Availability : In Stock.
  • Category : Laptop LCD Screen
  • Please select the quantity before you add items to shopping cart
  • Quantity :
Description
Product Reviews
Description:
Condition: New
Warranty: 3 months
Name: 17.3 inch B173QTN01.4 exact part number only 2560x1440 120Hz 40 Pin Screen